Про нас

Центральний ринок Івано-Франківська – найважливіший інфраструктурний об’єкт Прикарпаття. Розташований по вулиці Дністровська, 5. Мешканці Івано-Франківська називають його «критий» чи «продуктовий» ринок. Площа Центрального ринку – майже 1,5 га. Для покупців тут працюють молочні та м’ясні павільйони, рибні прилавки, бакалія, овочі, фрукти, кондитерські вибори, кіоски з фірмовою продукцією місцевих виробників та інші продовольчі товари.
За спеціалізацією, ринок змішаний – для клієнтів тут, також, відкриті торгові місця з одягом, взуттям та іншими непродовольчими товарами. Загалом на Центральному ринку діє до 2 тисяч торгових місць.

Державна лабораторія

В структурі Центрального ринку працює Державна ветеринарна лабораторія. Вахівці щодня перевіряють усі продовольчі товари. У разі виявлення неякісних екземплярів, лабораторія вилучає з продажу всю партію

Свіжі та якісні продукти

Продавці Центрального ринку піклуються про своїх покупців та пропонують завжди свіжі та якісні продукти. Наші клієнти завжди мають можливість звернутися із скаргою до ветеринарної лабораторії чи адміністрації ринку.

Контрольна вага

Усі покупці мають можливість скористатися контрольною вагою та упевнитися в чесності продавців Центрального ринку. Адміністрація реагує на можливі порушення та, у разі їх виявлення, забезпечує клієнтам компенсацію.

Зручне розташування

Центральний ринок розміщений в серці Івано-Франківська за адресою Дністровська, 5. Розвинена інфраструктура забезпечує пряме транспортне сполучення з усіма мікрорайонами міста.

Великий асортимент

На території Центрального ринку пропонують найширший асортимент продовольчих товарів в Івано-Франківську. Також для покупців відкриті сектори з одягом, взуттям та господарськими товарами.

X

Повідомлення відправлено.
При відправці повідомлення виникла помилка, будь ласка звернітся на пошту central.rynok.if@gmail.com

Ваше Ім'я:*

Email:*

Телефон:*

Повідомлення:*