Унікальні пропозиції на Центральному ринку: ексклюзивні сири та крафтові молочні продукти

На Центральному ринку Івано-Франківська найбільший вибір молочних продуктів. Тут пропонують ексклюзивні сири, яких не знайти у супермаркетах чи звичайних продуктових магазинах.

Бринза, будз і вурда - ці гуцульські сири на прилавки Центрального ринку привозять із Косівського району – серця Українських Карпат. Вони мають індивідуальні смакові якості та текстуру, тому кожен особливий. Для їхнього приготування гуцули використовують козяче, овече та коров’яче молоко. 

Гуцульський сир бринза

Гуцульський сир будз

Гуцульський сир вурда

Популярним серед покупців є овечий сир. Його виготовляють невеликі фермерські господарства. 

Овечий сир

«Цей сир без добавок коров’ячого чи козячого молока. Породисті вівці дояться приблизно 5-6 місяців, з кінця березня по середину жовтня. Саме це найкращий час для сироваріння. За день виробляємо приблизно до 10 кг сиру», – розповідає продавчиня пані Оксана.

Любителі оригінальних сирів обирають фету, гравіеру, манурі та кефалотірі, які виготовляють з овечого або козячого молока за давніми традиційними рецептами.

Грецький сир фета

Уже традиційно домашні молоко, сир та сметану на Центральний ринок привозять із сіл Тисменицького, Галицького, Богородчанського та Тлумацького районів. 

«Люди знають, що молоко у нас завжди смачне та свіже. Продаю по 20 гривень за літру. У кожної корови смак молока різний, тому я їх не змішую, нехай людина спробує і вибере своє», - розповідає продавчиня Оксана. 

Схожі Новини

Білі гриби на Центральному ринку: скільки коштують та на що звернути увагу

Запаслися на зиму сушеними білими грибами? Якщо ні, – тоді Вам на Центральний ринок. Хоча цьогоріч особливо щедрого врожаю і не було, все ж продавці мають, що запропонувати.

Читати далі

Для справжнього українського борщу – якісні інгридієнти

Борщовий набір – це продукти, які входять до класичного рецепту головної страви української кухні. Кожна господиня знає, що все необхідне для приготування справжнього борщу можна знайти на Центральном...

Читати далі

На Центральному ринку пропонують крафтові карпатські сири

Бринза, вурда, будз – головні різновиди гуцульського сиру, які можна знайти на Центральному ринку.

Читати далі

Весняна насолода – різноманіття фруктів на Центральному ринку

Щоб захисні сили організму працювали на повну потужність, раціон має бути збалансованим. Не слід пропускати основних прийомів їжі. Також потрібно звернути увагу на продукти, які містять у собі велику...

Читати далі

Найкращі продукти з Європи на Центральному ринку

Сьогодні купити продукти з Європи стало простіше, адже для цього не обов’язково їхати за кордон. Достатньо прийти на Центральний ринок Івано-Франківська.

Читати далі

Будз, бринза та вурда: екологічні карпатські сири на Центральному ринку

Сьогодні традиційний сир – звичайний продукт на нашому столі. Чудовим смаколиком є сир з овечого молока. Адже овече молоко відрізняється більшою щільністю та концентрацією у порівнянні з козиним та ко...

Читати далі

На Центральному ринку встановлено LED-освітлення внутрішньої території

У темну пору доби працюють сучасні енергозберігаючі прожектори.

Читати далі