Вперше на Центральному ринку з’явився прилавок з різними сортами голландської цибулі-сіянки!

На Центральному ринку з‘явився прилавок, де продається більше 10 видів голландської цибулі-сіянки.  Продавці стверджують, що цибулю можна як і садити, так і відразу вживати у їжу. 

Ціни на цибулю коливаються від 60 до 85 гривень за кілограм. На прилавках представлені найвідоміші сорти голландських цибулин: голіат, штутті, бампер, шерпа, Августин, ред барон, бургус та сноубол. 

Всі сорти цибулин вживають як у свіжому, так і в обробленому вигляді. Щоправда, перед приготування цибульку необхідно ошпарити. Її маринують, сушать, заморожують та консервують. Сорт «ред барон» часто додають до салатів. Крім того, на Центральному ринку продають цибулю сорту «волинська довга». Також тут можна придбати декілька волинського видів часнику.

Найбільший вибір якісних, екологічно чистих продуктів є тільки на Центральному ринку! 

Схожі Новини

За справжньою кавою – на Центральний ринок

Насолоджуватися різними сортами улюбленої кави стало ще простіше. Адже на Центральному ринку працює спеціалізований магазин кави для справжніх кавоманів. Знаходиться він на першому поверсі нового корп...

Читати далі

Спеції на будь-який смак: які приправи пропонують на Центральному ринку

Вже більше 15 років у приміщенні “критого ринку” працює прилавок із прянощами, спеціями та приправами, які не знайдеш у магазині чи супермаркеті.

Читати далі

Більше 100 видів спецій можна придбати на Центральному ринку

На Центральному ринку Івано-Франківська уже більше 15-ти років працює прилавок з найрізноманітнішими спеціями. Тут пропонують понад сотню духмяних сумішей та приправ, які не знайдеш у звичних супермар...

Читати далі

На Центральному ринку встановлено LED-освітлення внутрішньої території

У темну пору доби працюють сучасні енергозберігаючі прожектори.

Читати далі

Яку рибу можна придбати на франківському ринку

До пісного та святкового столу. З 28 листопада розпочався різдвяний піст. Багато прикарпатців в цей час намагаються утриматися від м’ясної їжі. Хорошою альтернативою м’ясу є риба. І хоча Івано-Франків...

Читати далі

Смачний і лікувальний: який мед пропонують на Центральному ринку

У холодну пору чай з медом добре зігріває та навіть трохи лікує. При тому, додавати цей солодкий продукт до чаю значно корисніше за цукор. Обрати мед до смаку франківці мають змогу на Центральному рин...

Читати далі

Цитрусовий бум: які мандарини пропонують на Центральному ринку

На Центральному ринку Івано-Франківська уже розпочався сезон цитрусових. Апельсини і мандарини – найкращий спосіб поринути у святкову атмосферу Новорічних свят.

Читати далі

Капуста, огірки та навіть яблука: яку квашенину можна придбати на Центральному ринку

Вибір квашенини на Центральному ринку Івано-Франківська чималий: від традиційно заквашеної капусти до цікавих та сміливих рішень закваски яблук та слив.

Читати далі